Rozrywka

weremien.jpg

Wyciąg narciarski Lesko-Ski

to idealne miejsce do nauki jazdy zarówno na nartach jak i snowbordzie. Ten typowo rodzinny stok narciarski jest niezwykle bezpieczny, zaś trasy są szeroko rozbudowane. Składa się on z dwóch biegnących równolegle nitek o łącznej długości 1430m (trasa 1 – 680m, trasa 2 – 750m).

tyrolka.jpg

Przystań u NELSONA

To przede wszystkim rejsy jachtem po Solinie z certyfikowanym sternikiem. Posiadamy również wypożyczalnię sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki oraz łodzie wiosłowe) ZAPRASZAMY! AHOJ!

cxc.jpg

Wędrówki po Bieszczadach

Bieszczady – zachodnia część Beskidów Wschodnich, między Przełęczą Łupkowską a Przełęczą Wyszkowską. Najwyższy szczyt Bieszczadów to Pikuj zaś na terytorium Polski – Tarnica.

poducha.jpg

PaintBall Bieszczady

to niezapomniana zabawa w strzelankę. Dorośli czy młodzi - dla każdego przygotujemy odpowiedni sprzęt. Zapraszamy indwydualne osoby oraz grupy zorganizowane. W naszym zanadrzu są pełne komplety paintballowe wraz z maskami, ochraniaczami oraz odzieżą ochronną!

quickjump.jpg

Biuro Podróży PAWUK

organizuje m.in. spływy pontonowe, wycieczki w Bieszczady oraz wycieczki zagraniczne na Słowację, Węgry. Gdy brakuje Ci pomysłu - zadzwoń do NAS! Zorganizujemy Ci pobyt w Bieszczadach ale i nie tylko!

drezyny.jpg

Drezyny Rowerowe

Zapraszamy Was na ZBÓJNICKI NAPAD na drezynach rowerowych! Ta wycieczka to wspaniałe zabytki i atrakcje Przedgórza Bieszczadzkiego oraz ożywienie bieszczadzkich legendarnych rycerzy – rabusi - z biurem podróży PAWUK bądź bezpośrednio na standardową przejażdżkę drezynami bez dodatkowych atrakcji. To jedna z wyjątkowych atrakcji, z których naprawdę warto skorzystać rezerwując sprawdzone noclegi w Polańczyku i planując wypoczynek w tej malowniczej okolicy.

basen_lesko1.jpg

Baseny w Lesku

Zapraszamy na gorsze pogodo dni ale i nie tylko na baseny w Lesku z masą atrakcji (zjeżdżalnie, fontanny). Kompleks basenowy w Lesku to dwa baseny: kryty z 2 dużymi zjeżdżalniami oraz brodzikami dla dzieci oraz odkryty ze zjeżdżalnią, brodzikiem i sztuczną falą.

Resized_received_239158826750025.jpeg.jpg

Wycieczki OFF-ROAD (4x4)

 

Zapraszamy na wycieczki i przejażdżki samochodami terenowymi po bieszczadzkich bezdrożach. Wypady offroad to niesamowite przeżycia - które potęguje piękno bieszczadzkiej przyrody. Wszelkie rezerwacje pod telefonem: 723-577-935 lub 723-593-532